Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /www/j/o/u95341/public_html/config_web.php on line 73
Služby

Naše služby

OSOBNÁ PREPRAVA

Poskytujeme prepravu osôb jednotlivcom aj firmám. Naši profesionálni vodiči vás komfortne a spoľahlivo prepravia na rôzne kultúrne, športové podujatia a firemné akcie. Preprava osôb v rámci celej EÚ:

  • preprava fyzických osôb
  • preprava právnických osôb
  • preprava skupín
  • preprava na letiská
  • služobné cesty
  • svadby

ZMLUVNÁ PREPRAVA

Zabezpečujeme bezhotovostnú prepravu zmluvných partnerov na faktúru s podrobným rozpisom jázd za dané obdobie.

OBJEDNAVKA

LETISKOVÉ TRANSFERY

Potrebujete sa bezpečne a rýchlo prepraviť na alebo z letiska ? Náš letiskový transfer je určený presne pre vás. Preprava na európske letiská, podľa vašich požiadaviek.Naše vozidlo ma veľký batožinový priestor, takže nemáme problém s väčšou batožinou.

HOTELOVÉ TRANSFERY

Dovoz a odvoz zo železničnej a autobusovej stanice, alebo kdekoľvek v Turzovke a okolí.

ODVOZ AUTA

Služba odvoz Vášho vozidla, je služba pre vodičov, ktorí z nejakého dôvodu potrebujú prepraviť seba i svoje auto na iné miesto. Službu môžete využiť ak ste unavený, vyčerpaný, po požití alkoholických nápojov, alebo po lekárskom zákroku, prípadne ak nastane iná mimoriadna udalosť. Vašu situáciu vyriešime za Vás kde naši skúsení a školení vodiči, dopravia Vaše vozidlo aj s Vami na miesto, ktoré si určíte.

SVADBY, PLESY, PROMÓCIE, STUŽKOVÁ

Možnosť objednania vozidiel na prepravu pri rôznych rodinných, firemných alebo spoločenských podujatiach ako sú svadby, firemné večierky, stužkové, promócie a pod. Plánujete svadbu a neviete ako zabezpečiť odvoz pre seba a pre svadobných hostí? U nás to máte bez starostí.